ՀԱՃԱԽՈՐԴՆԵՐԻ ԻՐԱՎՈՒՆՔՆԵՐԸ

 

Հարգելի հաճախորդ,


Դուք կարող եք Ձեր բողոքները և առաջարկները ներկայացնել զանգահարելով (+374 10) 55 08 31 հեռախոսահամարով, կամ ուղարկել fca@fca.am էլեկտրոնային հասցեով, ինչպես նաև փոստով` “Ֆարմ Կրեդիտ Արմենիա” ՈՒՎԿ ԱԿ ք.Երևան, Քաջազնունու 18 հասցեով:

Նաև տեղեկացնում ենք, որ Ձեր իրավունքները կարող են պաշտպանվել ինչպես դատական կարգով, այնպես էլ ֆինանսական համակարգի հաշտարարի միջոցով:

Մանրամասներին կարող եք ծանոթանալ ստորև նշված փաստաթղթերից`

 

ԻՆՉ ԱՆԵԼ, ԵԹԵ ԲՈՂՈՔ ՈՒՆԵՔ

ՀԱՃԱԽՈՐԴՆԵՐԻ ԱՌԱՋԱՐԿՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ԵՎ ԲՈՂՈՔՆԵՐԻ ԸՆԴՈՒՆՄԱՆ, ՔՆՆԱՐԿՄԱՆ ԵՎ ՈՐՈՇՈՒՄՆԵՐԻ ԿԱՅԱՑՄԱՆ ԿԱՐԳ

ԲՈՂՈՔ-ՊԱՀԱՆՋԻ ՆԵՐԿԱՅԱՑՄԱՆ ՀԱՅՏԻ ՁԵՎ

 

Համաձայն Վարկային կազմակերպությունների մասին ՀՀ օրենքի 14.1 հոդվածի 3-րդ մասի, "Բանկերի և բանկային գործունեության մասին" ՀՀ օրենքի 43-րդ հոդվածի 4-րդ և 5-րդ մասերի, ցանկացած անձ կարող է դիմել  “Ֆարմ Կրեդիտ Արմենիա” ՈՒՎԿ ԱԿ գլխավոր գրասենյակ ստանալու՝

1. Կազմակերպության ֆինանսական հաշվետվությունների /առնվազն վերջին տարեկան/ և դրանց վերաբերյալ արտաքին աուդիտի եզրակացության պատճենները
2. Կազմակերպության պետական գրանցման վկայականի և կանոնադրության պատճենները

Վերոնշյալ տեղեկությունները կազմակերպությունը տրամադրում է հաճախորդի գրավոր դիմումը ստանալուց հետո երեք աշխատանքային օրվա ընթացքում, անվճար: Գրավոր դիմումը կարող է ներկայացվել հետևյալ ձևերով`

  • առձեռն` կազմակերպության գլխամասային գրասենյակում,
  • էլեկտրոնային փոստով` fca@fca.am,
  • կամ փոստով`“Ֆարմ Կրեդիտ Արմենիա” ՈՒՎԿ ԱԿ, Երևան, Քաջազնունի 18 հասցեով, հեռ.` (+374 10) 55 08 31:
 

 

 ԳՈՐԾԱՐԱՐ ՎԱՐՎԵԼԱԿԵՐՊԻ ԿԱՆՈՆՆԵՐ



 Հաճախորդների բողոքների ընդունման և հաճախորդին անհրաժեշտ տեղեկատվության տրամադրման պատասխանատուներ.
Գրասենյակ             Պատասխանատու անձ          Հեռ.                                  Էլ. հասցե
Գլխամաս

Անի Հովհաննեսյան

ԳԳՏ Օգնական/Գործավար

(+374 10) 55 08 31 fca@fca.am
Արմավիր մ/ճ

Աննա Պողոսյան

ՀԳ բաժնի աշխատակից

(+374 237) 2 90 01 Fca.Armavir@fca.am
Էջմիածին մ/ճ

Մարիամ Խաչատրյան

ՀԳ բաժնի աշխատակից

(+374 10) 55 08 31 Fca.Ejmiacin@fca.am 

Մասիս մ /ճ

Քարմինե Վարդանյան

ՀԳ բաժնի աշխատակից

(+374 236) 4 00 99 Fca.Masis@fca.am 
Արտաշատ մ/ճ

Անգին Հարությունյան

ՀԳ բաժնի աշխատակից

(+374 235) 2 09 01 Fca.Artashat@fca.am 
Կոտայք մ/ճ

Աննա Հովհանյան

ՀԳ բաժնի աշխատակից

(+374 222) 3 06 05  Fca.Kotayq@fca.am 
Վայոց Ձոր մ/ճ

Արևիկ Հարությունյան

ՀԳ բաժնի աշխատակից

(+374 281) 2 10 17  Fca.Vayocdzor@fca.am 
Սիսիան մ/ճ

Մարիամ Հարությունյան

ՀԳ բաժնի աշխատակից

(+374 283) 2 61 20  Fca.Sisian@fca.am