ՀԱՃԱԽՈՐԴՆԵՐԻ ԻՐԱՎՈՒՆՔՆԵՐԸ

 

Հարգելի հաճախորդ,

Դուք կարող եք Ձեր բողոքները և առաջարկները ներկայացնել զանգահարելով (+374 10) 55 08 31 հեռախոսահամարով, կամ ուղարկել fca@fca.am էլեկտրոնային հասցեով, ինչպես նաև փոստով` “Ֆարմ Կրեդիտ Արմենիա” ՈՒՎԿ ԱԿ ք.Երևան, Քաջազնունու 18 հասցեով:

Նաև տեղեկացնում ենք, որ Ձեր իրավունքները կարող են պաշտպանվել ինչպես դատական կարգով, այնպես էլ ֆինանսական համակարգի հաշտարարի միջոցով:

Մանրամասներին կարող եք ծանոթանալ ստորև նշված փաստաթղթերից`

 

ԻՆՉ ԱՆԵԼ, ԵԹԵ ԲՈՂՈՔ ՈՒՆԵՔ

ՀԱՃԱԽՈՐԴՆԵՐԻ ԱՌԱՋԱՐԿՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ԵՎ ԲՈՂՈՔՆԵՐԻ ԸՆԴՈՒՆՄԱՆ, ՔՆՆԱՐԿՄԱՆ ԵՎ ՈՐՈՇՈՒՄՆԵՐԻ ԿԱՅԱՑՄԱՆ ԿԱՐԳ

ԲՈՂՈՔ-ՊԱՀԱՆՋԻ ՆԵՐԿԱՅԱՑՄԱՆ ՀԱՅՏԻ ՁԵՎ

 

Համաձայն Վարկային կազմակերպությունների մասին ՀՀ օրենքի 14.1 հոդվածի 3-րդ մասի, "Բանկերի և բանկային գործունեության մասին" ՀՀ օրենքի 20-րդ հոդվածի 3-րդ և 43-րդ հոդվածի 2-րդ մասերի, ցանկացած անձ կարող է դիմել  “Ֆարմ Կրեդիտ Արմենիա” ՈՒՎԿ ԱԿ գլխավոր գրասենյակ ստանալու՝

1. Կազմակերպության ֆինանսական հաշվետվությունների /առնվազն վերջին տարեկան/ և դրանց վերաբերյալ արտաքին աուդիտի եզրակացության պատճենները
2. Կազմակերպության պետական գրանցման վկայականի և կանոնադրության պատճենները

Վերոնշյալ տեղեկությունները կազմակերպությունը տրամադրում է հաճախորդի գրավոր դիմումը ստանալուց հետո երեք աշխատանքային օրվա ընթացքում, անվճար: Գրավոր դիմումը կարող է ներկայացվել հետևյալ ձևերով`

  • առձեռն` կազմակերպության գլխամասային գրասենյակում,
  • էլեկտրոնային փոստով` fca@fca.am,
  • կամ փոստով`“Ֆարմ Կրեդիտ Արմենիա” ՈՒՎԿ ԱԿ, Երևան, Քաջազնունի 18 հասցեով, հեռ.` (+374 10) 55 08 31:
  
 Հաճախորդների բողոքների ընդունման և հաճախորդին անհրաժեշտ տեղեկատվության տրամադրման պատասխանատուներ.
Գրասենյակ             Պատասխանատու անձ          Հեռ.                                  Էլ. հասցե
Գլխամասային գրասենյակ

Ռոզա Հակոբյան

ՀԳ բաժնի աշխատակից

(+374 10) 55 08 31 fca@fca.am
Արմավիր մ/ճ

Գոհար Գաբրիելյան

ՀԳ բաժնի աշխատակից

(+374 10) 55 08 31 (1101) Fca.Armavir@fca.am
Էջմիածին մ/ճ

Մարիամ Խաչատրյան

ՀԳ բաժնի աշխատակից

(+374 10) 55 08 31 (1201) Fca.Ejmiacin@fca.am 
Մյասնիկյան մ/ճ

Սյուզաննա Ավոյան

ՀԳ բաժնի աշխատակից

(+374 10) 55 08 31 (1901) Fca.Myasnikyan@fca.am

Մասիս մ/ճ

Քարմինե Վարդանյան

ՀԳ բաժնի աշխատակից

(+374 10) 55 08 31 (1301) Fca.Masis@fca.am 
Արտաշատ մ/ճ

Սյուզաննա Աբրահամյան 

ՀԳ բաժնի աշխատակից

(+374 10) 55 08 31 (1601) Fca.Artashat@fca.am 
Կոտայք մ/ճ

Նարե Հովսեփյան 

ՀԳ բաժնի աշխատակից

(+374 10) 55 08 31 (1501) Fca.Kotayq@fca.am 
Աշտարակ մ/ճ

Տաթև Մնացականյան

ՀԳ բաժնի աշխատակից

(+374 10) 55 08 31 (1801) Fca.Ashtarak@fca.am 
Վայոց Ձոր մ/ճ

Արևիկ Հարությունյան

ՀԳ բաժնի աշխատակից

(+374 10) 55 08 31 (1401) Fca.Vayocdzor@fca.am 
Սիսիան մ/ճ

Մարիամ Հարությունյան

ՀԳ բաժնի աշխատակից

(+374 10) 55 08 31 (1701) Fca.Sisian@fca.am 



ՖԻՆԱՆՍԱԿԱՆ ՀԱՄԱԿԱՐԳԻ ՀԱՇՏԱՐԱՐ

 

ՀՀ, 0010 ք. Երևան, Մ. Խորենացի փողոց 15
"Էլիտ Պլազա" բիզնես կենտրոն, 7-րդ հարկ
Հեռախոս` (+ 374 60) 70-11-11
Ֆաքս` (+37410) 58-24-21
Էլ. փոստinfo@fsm.am
Վեբ-կայք՝  www.fsm.am
Աշխատանքային ժամեր: Երկուշաբթի - Ուրբաթ: 09:00 - 18:00
Ընդմիջում: 13:00 - 14:00