"Ֆարմ Կրեդիտ Արմենիա" վարկային կոոպերատիվը գումարում է փայատերերի հերթական տարեկան ժողովը
"Ֆարմ Կրեդիտ Արմենիա" Ունիվերսալ վարկային կազմակերպություն Առևտրային կոոպերատիվը գումարում է փայատերերի հերթական տարեկան ընդհանուր ժողովը:
Ժողովի օրակարգը և օրակարգի հարցերի վերաբերյալ նյութերը Ժողովին մասնակցելու իրավունք ունեցող անդամ-փայատերերին հասանելի կլինեն "Ֆարմ Կրեդիտ Արմենիա" ՈւՎԿ ԱԿ ինտերնետային կայքում (http://www.fca.am/general_meeting_materials_2020.html), ինչպես նաև կազմակերպության գրասենյակներում ս/թ հունիսի 8-ից: Կազմակերպության ինտերնետային կայքում վերոնշյալ նյութերը պաշտպանված կլինեն գաղտնաբառով, որը նախօրոք կուղարկվի Ժողովին մասնակցելու իրավունք ունեցող անդամ-փայատերերին՝ SMS հաղորդագրության միջոցով:
Սույն թվականի հունիսի 15-ից մինչև հունիսի 30-ը ներառյալ "Ֆարմ Կրեդիտ Արմենիա" Ունիվերսալ վարկային կազմակերպություն Առևտրային կոոպերատիվի 2020թ.-ի մարտի 31-ի դրությամբ գրանցված անդամ-փայատերերը կարող են մոտենալ կազմակերպության իրենց տարածաշրջանի մասնաճյուղ, ծանոթանալ Ժողովի օրակարգի հարցերին, նյութերին և քվեարկել Ժողովի հարցերի վերաբերյալ:
Կորոնավիրուսի տարածմամբ պայմանավորված հանրապետությունում ստեղծված իրավիճակից ելնելով այս տարի տարածաշրջանային նիստեր չեն գումարվելու:

"Farm Credit Armenia" Universal Credit Organization Commercial Cooperative holds its regular annual general meeting of shareholders. The agenda of the meeting and the materials on the agenda will be available to the members-shareholders entitled to participate in the meeting on the website of "Farm Credit Armenia" UCO CC  (http://www.fca.am/general_meeting_materials_2020.html),  as well as in the offices of the organization starting from June 8. The above-mentioned materials on the organization's website will be protected by a password, which will be sent in advance to the members-shareholders who have the right to participate in the Meeting, by SMS.
From June 15 to June 30 "Farm Credit Armenia" UCO CC member-borrowers can visit the organization's branch office in their region, get acquainted with the issues and materials of the General Meeting agenda and vote on the Meeting's issues.